Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Hiszpański, Gramatyka

Książki do nauki języka hiszpańskiego, doskonałe narzędzia do nauki hiszpańskiego:
- seria "Hiszpański w tłumaczeniach" to umiejętne połączenie cech praktycznych rozmówek z zagadnieniami gramatycznymi. Języka uczymy się w sposób praktyczny, przy okazji przyswajania sobie zwrotów używanych w życiu codziennym.
- "Hiszpańska gramatyka inaczej" to przystępne objaśnienia ważnych dla Polaka zagadnień gramatycznych. Praktyczne ćwiczenia, wiersze językowe oraz zabawne ilustracje sprawią, że nauka będzie skuteczna, łatwa i przyjemna.

 • Hiszpańska gramatyka inaczej, nauka języka hiszpańskiego

  Hiszpańska gramatyka inaczej

  NOWOŚĆ! Książka powstała w jednym, podstawowym celu: żeby ułatwić zrozumienie zagadnień, które wydają się dużo bardziej skomplikowane, niż są w rzeczywistości.  W książce znajdziesz zbiór najważniejszych zagadnień gramatycznych, obejmujących poziomy od A1 do C1. Przedstawione są one w prosty i logiczny sposób, aby z łatwością zapamiętać zasady ich użycia...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Podręczniki do nauki języka hipszańskiego, poziom podstawowy aż po zaawansowany

  "Hiszpański w...

  Promocyjna cena na komplet czterech książek do nauki hiszpańskiego wraz z mp3 na płytach CD, dzięki którym w prosty i skuteczny sposób poznasz, zrozumiesz i utrwalisz zasady gramatyki w praktyce oraz usprawnisz płynność mówienia i rozumienia ze słuchu. To doskonały pakiet dla każdego, od poziomu podstawowego aż po średnio zaawansowany+.

  Oferta!
  122,68 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • książka do hiszpańskiego z CD

  Hiszpański w...

  Chcesz w krótkim czasie opanować podstawy języka hiszpańskiego i przełamać barierę mówienia? Swobodnie radzić sobie w prostych sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej? Jeżeli tak, ten podręcznik jest doskonałym wyborem.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • hiszpański w tłumaczeniach, książka do gramatyki

  Hiszpański w...

  „Hiszpański w tłumaczeniach, gramatyka 2” to druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka hiszpańskiego. Dzięki niej przełamiesz barierę mówienia i w praktyczny sposób nauczysz się języka hiszpańskiego na poziomie A2-B1.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Hiszpański książka do nauki języka na poziomie średnio zaawansowanym

  Hiszpański w...

  Trzecia część kryje kolejne zagadnienia gramatyczne języka hiszpańskiego na poziomie B1-B2. Dzięki tej książce poznasz i nauczysz się struktur, które pozwolą Ci posługiwać się językiem w różnych sytuacjach życiowych jeszcze swobodniej.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Hiszpański, nauka języka wraz z mp3 na poziomie średniozaawansowanym

  Hiszpański w...

  Niezwykle przystępna książka do nauki języka hiszpańskiego na poziomie średnio zaawansowanym+. Dzięki niej poznasz i wyćwiczysz wiele przydatnych czasowników oraz struktur gramatycznych. Logiczny układ tematów oraz przejrzystość stron zachęci do regularnej nauki.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Hiszpański w...

  NOWOŚĆ! Piąta część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie C1 wraz z odpowiedziami. 

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU