Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

Tak, jeśli nie ma możliwości odtworzenia płyty CD, proszę skontaktować się mailowo - wtedy prześlemy nagrania mp3:)

(wykasuj w.)
Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

A czy będzie możliwość nabycia pliku mp3 do ebooka? Wolę mieć produkty cyfrowe

(Aga B.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

Mam gleboka nadzieje, ze wkrotce pojawi sie kontynuacja tej serii na poziomie C1!

(Gosia Ch.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

Czy planowane jest wydanie książki do rosyjskiego z serii sytuacje? Jeszcze z żadną książką mi się tak dobrze nie pracowało, więc bardzo chętnie bym sięgnęła również po inne Państwa pozycje do nauki rosyjskiego.

(Magda.)
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Książki

Pozycje wydawnictwa Preston Publishing - książki językowe wraz z nagraniami mp3 oraz w wersji e-book (wersje elektroniczne PDF). Efektywna nauka języka w nowej odsłonie dzięki zastosowaniu nowatorskiego pomysłu, który polega na praktycznej nauce języka poprzez stopniowe poznawanie języka w zupełnie nowej formule, która uczy nie tylko zasad, lecz pozwala też przełamać barierę mówienia. Oferta dotyczy książek do nauki języków takich jak angielski, niemiecki, francuski oraz hiszpański.

kategoria

 • Angielski, Business

  Seria „Angielski w tłumaczeniach – Business”, została stworzona z myślą o tych osobach, które chcą przyswoić lub uporządkować słownictwo, wyrażenia i zwroty w biznesowym języku angielskim.  Idealne rozwiązanie dla studentów kierunków ekonomicznych, pracowników firm oraz wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób związani są ze światem biznesu i pragną swobodnie komunikować się w języku angielskim.

  Cała seria składa się z trzech części, różniących się poziomem zaawansowania: pierwsza – poziom podstawowy, druga – średnio zaawansowany, trzecia - zaawansowany. Dzięki książkom można nie tylko przyswoić słownictwo, ale również udoskonalić płynność mówienia i rozumienie ze słuchu w kontekście biznesowym (w zestawie płyta CD).  Autorami podręczników są absolwenci filologii angielskiej oraz ekonomii z dużym doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym. Każda z książek powstawała w konsultacji z lektorem natywnym. 

 • Angielski, Phrasal Verbs

  Praktyczne repetytorium czasowników złożonych Phrasal Verbs. Książka została napisana w oparciu o unikalny system nauki języka opracowany przez autorów. Ma ona na celu poszerzenie zasobu słownictwa oraz doskonalenie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Dzięki niej przyswoisz wiedzę w sposób logiczny i zgodny z zasadami skutecznego uczenia się.

  W tej książce autorzy w przystępny i prosty sposób przedstawiają i ćwiczą wraz z czytelnikiem setki najczęściej używanych czasowników złożonych. Czasowniki oraz zdania zostały dobrane w ten sposób, aby odzwierciedlić ich użycie w najczęściej spotykanych związkach frazeologicznych i kontekstach w oparciu o korpus języka angielskiego.

 • Angielski, Czasy

  Czasy gramatyczne są bardzo ważnym elementem każdego języka. System czasowy języka angielskiego wydaje się być bardzo rozbudowany. W niniejszej książce punktem wyjściowym nie są czasy angielskie jako takie, lecz aspekty rządzące każdym z nich. Istnieją cztery - simple, continuous, perfect i perfect continuous, które kontrolują całą sferę angielskiej czasowości. Jeśli na to spojrzymy w ten sposób, całość staje się łatwiejsza i bardzo logiczna, a proces niemal bezbłędnego jej przyswojenia przez ucznia zostaje znacznie skrócony. Dla większości uczniów tradycyjna metoda oznacza, że nie zawsze są oni w stanie do końca zrozumieć, o co w tych wielu różnych czasach chodzi. Dlatego przedstawiamy czasy angielskie w nieco innej konwencji, w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego.

 • Angielski, Gramatyka

  Jedna książka – wiele korzyści, tak w kilku słowach można opisać każdy z sześciu podręczników, należących do serii „Angielski w tłumaczeniach - gramatyka”.  Seria została stworzona w taki sposób, aby przekazać wiedzę z zakresu gramatyki od poziomu podstawowego - A1, poprzez A2, B1, B2, aż do zaawansowanego. Podręczniki łączą w sobie cechy praktycznych rozmówek oraz zagadnienia gramatyczne, co znacznie ułatwia skuteczne przyswajanie wiedzy; spełniają jednocześnie rolę wygodnych zeszytów ćwiczeń.  Każda książka zwiera: klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, ciekawostki językowe, starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne oraz płytę CD do ćwiczenia mówienia i rozumienia ze słuchu.

 • Angielski, Sytuacje

  Każda sytuacja życia codziennego wymaga umiejętności komunikacyjnych. Jeśli znajdujemy się w innym kraju i nie znamy używanego tam języka, czasami rozwiązujemy napotykane problemy, posługując się tzw. językiem migowym. O ileż prościej byłoby jednak wypowiedzieć to, co mamy na myśli, w danym języku, bez konieczności używania mowy ciała? Aby Ci w tym pomóc, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo, pokazaliśmy je w najbardziej charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji.

 • Angielski dla dzieci i młodzieży
 • Angielski, Matura

  Jeśli szukasz ćwiczeń przygotowujących do matury z języka angielskiego z zakresu środków językowych, mamy coś dla Ciebie: "Matura z angielskiego. Środki językowe. To Ci się przyda". Podręcznik dzięki któremu ugruntujesz wiedzę nie tylko z zakresu gramatyki, ale również leksyki.


 • Niemiecki, Business

  Seria „Niemiecki w tłumaczeniach. Business”, została stworzona z myślą o tych osobach, które chcą przyswoić lub uporządkować słownictwo, wyrażenia i zwroty w biznesowym języku niemieckim.  Idealne rozwiązanie dla studentów kierunków ekonomicznych, pracowników firm oraz wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób związani są ze światem biznesu i pragną swobodnie komunikować się w języku niemieckim.

 • Niemiecki, Gramatyka

  "Niemiecki w tłumaczeniach" to kompleksowa seria książek do nauki języka niemieckiego. Obejmuje ona zagadnienia gramatyczne, które zostały dobrane w taki sposób, aby w krótkim czasie umożliwić stopniowe opanowanie języka na wszystkich poziomach.

  Każdy rozdział to jeden temat gramatyczny i 36 zdań do tłumaczenia. Zdania polskie zostały umieszczone po lewej stronie, zaś ich odpowiedniki niemieckie po prawej. Obok znajdziemy wskazówki wyjaśniające strukturę języka niemieckiego, a także typowe błędy popełniane przez osoby uczące się tego języka. Do książki dołączona jest płyta CD mp3, która umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności i sprawności mówienia. Można z niej korzystać w każdej chwili, bez konieczności trzymania książki w ręku.

 • Niemiecki, Sytuacje

  Każda sytuacja życia codziennego wymaga umiejętności komunikacyjnych. Jeśli znajdujemy się w innym kraju i nie znamy używanego tam języka, czasami rozwiązujemy napotykane problemy, posługując się tzw. językiem migowym. O ileż prościej byłoby jednak wypowiedzieć to, co mamy na myśli, w danym języku, bez konieczności używania mowy ciała? Aby Ci w tym pomóc, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo, pokazaliśmy je w najbardziej charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji.

 • Francuski, Gramatyka

  Seria książek do nauki francuskiego, który tworzy jednolity kurs językowy. Teoria oraz objaśnienia wraz z przykładami zdań zostały uporządkowana w taki sposób, by logicznie i w przejrzysty sposób opanować gramatykę francuskiego na wszystkich poziomach.

  Tematy gramatyczne zawierają po 36 zdań do tłumaczenia. Zdania polskie zostały umieszczone po lewej stronie, zaś ich odpowiedniki francuskie po prawej. Obok znajdziemy wskazówki wyjaśniające strukturę języka francuskiego, a także uwagi dotyczące słownictwa, ciekawostek, zasady wymowy i czytania oraz typowe błędy, których należy unikać. Do każdej z książek dołączona jest płyta, która umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności, sprawności mówienia i czytania. Dzięki niej, możliwe jest ćwiczenie języka w każdej chwili, bez konieczności trzymania książki w ręku.

 • Włoski, Gramatyka

  Kurs Włoski w tłumaczeniach możesz wykorzystać podczas samodzielnej pracy. Polega ona na ćwiczeniu gramatyki i słownictwa przez tłumaczenie zdań oraz na ćwiczeniu wymowy i rozumienia ze słuchu dzięki dołączonej płycie z nagraniami. Treść podręcznika to zdania przydatne w codziennej komunikacji, brzmiące naturalnie i używane przez Włochów, ale też sprawdzone pułapki językowe, które pomogą, zapobiec najczęściej popełnianym przez Polaków błędom. Układają się one w kurs pozwalający opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego na każdym poziomie.

 • Hiszpański, Gramatyka

  Książki do nauki języka hiszpańskiego, doskonałe narzędzia do nauki hiszpańskiego:
  - seria "Hiszpański w tłumaczeniach" to umiejętne połączenie cech praktycznych rozmówek z zagadnieniami gramatycznymi. Języka uczymy się w sposób praktyczny, przy okazji przyswajania sobie zwrotów używanych w życiu codziennym.
  - "Hiszpańska gramatyka inaczej" to przystępne objaśnienia ważnych dla Polaka zagadnień gramatycznych. Praktyczne ćwiczenia, wiersze językowe oraz zabawne ilustracje sprawią, że nauka będzie skuteczna, łatwa i przyjemna.

 • Portugalski, Gramatyka

  Absolutna nowość! Kurs nauki języka portugalskiego według formuły nauczania "w tłumaczeniach". W prosty i logiczny sposób przyswoisz gramatykę i zaczniesz używać jej w praktyce. Każda książka to połączenie cech praktycznych rozmówek oraz zagadnień gramatycznych w innowacyjnej formule, co znacznie ułatwi Ci skuteczne przyswojenie wiedzy. Każdy podręcznik można porównać do wygodnego zeszytu ćwiczeń. Znajdziesz w nich: starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne, klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, powtórki sprawdzające wiedzę oraz ciekawostki językowe. Do każdej książki dołączone są nagrania MP3 na płycie cd, aby ćwiczyć mówienie w języku portugalskim i rozumienie ze słuchu.

 • Rosyjski, Gramatyka

  Absolutna nowość! Kurs nauki języka rosyjskiego według formuły nauczania "w tłumaczeniach". W prosty i logiczny sposób przyswoisz gramatykę i zaczniesz używać jej w praktyce. Każda książka to połączenie cech praktycznych rozmówek oraz zagadnień gramatycznych w innowacyjnej formule, co znacznie ułatwi Ci skutecznie przyswoić wiedzę. Każdy podręcznik można porównać do wygodnego zeszytu ćwiczeń. Znajdziesz w nich: starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne, naukę pisania cyrylicą, klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, powtórki sprawdzające wiedzę oraz ciekawostki językowe. Do każdej książki dołączone są nagrania MP3 na płycie cd, aby ćwiczyć mówienie w języku rosyjskim i rozumienie ze słuchu.

 • E-books

  Naucz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy rosyjskiego korzystając z urządzeń przenośnych. Teraz na swoim tablecie, laptopie bądź telefonie możesz zabrać książki z serii "w tłumaczeniach" wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Poniższa oferta to wszystkiego pozycje wydawnicze Preston Publishing w formie elektronicznej pdf wraz z nagraniami audio w formacie mp3. Dzięki nim w wygodny sposób uzyskasz dostęp do treści książek językowych na urządzeniach, które odczytają formaty pdf oraz mp3.

 • Zakładki "To Ci się przyda"

  "To Ci się przyda" to seria podręcznych zwrotów i wyrażeń w języku obcym. Format zbliżony do nowoczesnego telefonu w formie papierowych obracających się zakładek. Dlaczego? W mgnieniu oka odnajdziesz potrzebną Ci pomoc w danej sytuacji. Zmieścisz je w kieszeni lub w torebce. Ponadto nigdy nie wyczerpią się baterie, ani nie zaskoczy Cię brak połączenia z Internetem. Układ zakładek pozwala zapamiętać wybrane wyrażenia szybciej i na dłużej, a przyjemność i skuteczność korzystania z nich, niezastąpiona.


Produkty na stronie

 • Nowy

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  PRZEDSPRZEDAŻ! Praktyczny kurs, który uczy swobodnie i poprawnie mówić językiem biznesu.Niezbędnik dla osób pracujących w biznesie, dla studentów oraz tych, którzy samodzielnie podejmują naukę słownictwa biznesowego, przygotowują się do egzaminów, chcą sprawdzić swoją wiedzę i ćwiczyć płynność mówienia.

  42,76 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Z angielskim przez świat....

  Świat jest fascynujący, a język angielski to klucz do jego poznania! Wyrusz z dzieckiem w niezwykłą podróż w bliskie i odległe zakątki świata. Poznawaj z nim najważniejsze słownictwo angielskie i ciekawostki dotyczące otaczającego nas świata.

  31,33 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Portugalski w...

  NOWOŚĆ! Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować podstawy gramatyki języka portugalskiego, poznając jednocześnie zwroty przydatne w sytuacjach komunikacyjnych, podręcznik "Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka" jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim ponad 1200 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz płytę CD (mp3) z kursem...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Give me 5 :-) Ćwiczenia...

  Zabłyśnij na sprawdzianach i konkursach! Naucz się słownictwa i sprawdź się! Naucz się podstawowego słownictwa i powtórz wybrane zagadnienia gramatyczne omawiane na lekcjach języka angielskiego, w szkołach językowych czy na zajęciach indywidualnych.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Hiszpański w...

  NOWOŚĆ! Piąta część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie C1 wraz z odpowiedziami. 

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

  Wiele sytuacji z życia codziennego wymaga umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Dzięki tej książce nie tylko poznasz i  wzbogacisz niezbędne słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je  w  kontekście. Zawiera tematy takie jak: w taksówce, na lotnisku, w restauracji, w banku, u mechanika, na rozmowie kwalifikacyjnej, w aptece, u...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Podręczniki do nauki języka hipszańskiego, poziom podstawowy aż po zaawansowany

  "Hiszpański w...

  Promocyjna cena na komplet czterech książek do nauki hiszpańskiego wraz z mp3 na płytach CD, dzięki którym w prosty i skuteczny sposób poznasz, zrozumiesz i utrwalisz zasady gramatyki w praktyce oraz usprawnisz płynność mówienia i rozumienia ze słuchu. To doskonały pakiet dla każdego, od poziomu podstawowego aż po średnio zaawansowany+.

  Oferta!
  122,68 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

  Poznaj i wzbogać niezbędne słownictwo w języku angielskim. Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne angielskie słówka. Pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach językowych i przypisaliśmy je do odpowiednich sytuacji. Dzięki tej książce nauczysz się odpowiednio stosować właściwe zwroty i wyrazy  w  kontekście.

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Francuski w tłumaczeniach....

  NOWOŚĆ!Ostatnia część wyjątkowego kursu do praktycznej nauki języka francuskiego, który łączy w sobie naukę gramatyki oraz umiejętności mówienia. Ponad 1200 zdań do tłumaczenia opracowanych według zagadnień gramatycznych na poziomie zaawansowanym (B2-C1). 

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Francuski w tłumaczeniach....

  Promocyjna cena dla trzech książek kursu "Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka" części 1, 2 i 3. Dzięki regularnej nauce z tymi książkami, szybko zrozumiesz i przyswoisz wiedzę od podstaw aż po poziom średnio zaawansowany. Nagrania audio na płycie CD (mp3) umożliwią Ci ćwiczenie umiejętności rozumienia ze słuchu, wymowy, intonacji i tworzenia francuskich...

  Oferta!
  89,49 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Nauka języka włoskiego z książką Włoski w tłumaczeniach

  Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

  PREMIERA Jeśli chcesz opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego oraz skutecznie wyćwiczyć umiejetność poprawnego mówienia to ten podręcznik jest doskonałym wyborem.  "Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka. cz. 3" to trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka włoskiego.

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Angielski w tłumaczeniach....

  Promocyjna cena na cały komplet książek "Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka", poziomy od 1 do 6. Jest to pełny kurs języka angielskiego, zawierający wszystkie niezbędne konstrukcje gramatyczne na poziomach A1-C1/C2. Przy zachowaniu pełnej poprawności językowej udoskonalisz umiejętności mówienia. Wszystkie książki to cały kurs do ćwiczenia języka od...

  Oferta!
  179,07 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU