Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Business

Kurs audio (mp3) + książka PDF. Wersje elektroniczne książki "Angielski w tłumaczeniach, Business". Materiały do nauki słownictwa i porozumiewania się w języku angielskim w zakresie biznesu. Nowa formuła i innowacyjny sposób nauki języka i doskonalenia umiejętności mówienia.

 • Business English, książka do angielskiego część 1

  Business 1 ebook - Angielski w...

  Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy zaczynają poruszać się w języku angielskim i potrzebują nauczyć słów i zwrotów często używanych w biznesie. Ponad 5-godzinny kurs audio (mp3) oraz elektroniczna wersja książki Angielski w tłumaczeniach, Business 1 (pdf). Idealne narzędzie do ćwiczenia słownictwa biznesowego, mówienia i wymowy na poziomie podstawowym+...

  28,37 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Business 2 ebook - Angielski w...

  Ponad 7-godzinny kurs audio biznesowego języka angielskiego (MP3) oraz książka Angielski w tłumaczeniach, Business 2 w formacie PDF. Część druga innowacyjnej serii do nauki i ćwiczenia Business English na poziomie średnio zaawansowanym to niezbędne źródło potrzebnego słownictwa w świecie biznesu.

  28,37 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Business 3 ebook - Angielski w...

  Kurs Angielski w tłumaczeniach, Business 3 (MP3 + PDF). Ponad 7 godzin doskonalenia znajomości słownictwa biznesowego oraz szlifowania płynności mówienia na poziomie zaawansowanym (C1-C2). Nieodzowny podręcznik dla każdego, kto chce poszerzyć umiejętności władania językiem angielskim, posługiwać się wyszukanym słownictwem oraz specyficznymi wyrażeniami...

  28,37 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU