Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Niemiecki, Gramatyka

"Niemiecki w tłumaczeniach" to kompleksowa seria książek do nauki języka niemieckiego. Obejmuje ona zagadnienia gramatyczne, które zostały dobrane w taki sposób, aby w krótkim czasie umożliwić stopniowe opanowanie języka na wszystkich poziomach.

Każdy rozdział to jeden temat gramatyczny i 36 zdań do tłumaczenia. Zdania polskie zostały umieszczone po lewej stronie, zaś ich odpowiedniki niemieckie po prawej. Obok znajdziemy wskazówki wyjaśniające strukturę języka niemieckiego, a także typowe błędy popełniane przez osoby uczące się tego języka. Do książki dołączona jest płyta CD mp3, która umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności i sprawności mówienia. Można z niej korzystać w każdej chwili, bez konieczności trzymania książki w ręku.

 • Niemiecki w tłumaczeniach....

  Wyjątkowa oferta czterech książek do nauki języka niemieckiego. Części 1, 2, 3 i 4 wraz z nagraniami mp3 na płytach CD to kurs od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Jasny, nowatorski i logiczny układ stron zmotywuje Cię do regularnej nauki, abyś posługiwał się językiem niemieckim naturalnie i poprawnie.

  144,38 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • niemiecki z CD, gramatyka1, poziom podstawowy

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  Chcesz nauczyć się zasad języka niemieckiego i swobodnie się nim posługiwać? Niniejsza książka wraz z nagraniami audio mp3 pozwoli Ci szybko i skutecznie opanować gramatykę. To wymarzony podręcznik dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • niemiecki, nauka języka na poziomie podstawowy plus, nagrania mp3

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  Druga część serii "Niemiecki w tłumaczeniach". Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz gramatykę niemiecką na poziomie podstawowym+. Znajdziesz w niej setki przykładów wraz ze wskazówkami i objaśnieniami, komentarzami oraz dodatkowo płytę CD (mp3), aby ćwiczyć wymowę. Książka przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz...

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • język niemiecki, poziom średnio zaawansowany, mp3

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  NOWOŚĆ! Trzecia część serii książek do nauki języka niemieckiego. Przystępne objaśnienia zagadnień gramatycznych i ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami na poziomie średnio zaawansowanym. Poznaj gramatykę języka niemieckiego od praktycznej strony i nabierz pewności siebie w mówieniu dzięki załączonym nagraniom na płycie CD (mp3).

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • nauka języka niemieckiego, Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 4

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  Nowość! Czwarta część serii książek do nauki języka niemieckiego. Zagadnienia dotyczące znajomości języka na poziomie średnio zaawansowanym+ (B2) pozwolą Ci posługiwać się językiem naturalnie i poprawnie w każdej sytuacji dnia codziennego.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU