Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Niemiecki

Język niemiecki jeszcze bardziej przystępny. Książki e-book "Niemiecki w tłumaczeniach" w wersji PDF wraz z nagraniami w formacie MP3. Ta sama treść książki w formacie elektronicznym, dzięki któremu naukę języka niemieckiego możesz kontynuować wszędzie tam, gdzie masz ze sobą telefon, tablet bądź odtwarzacz mp3.

 • niemiecki gramatyka, teoria i ćwiczenia tłumaczeniowe

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  Kurs niemieckiego w wersji elektronicznej (pdf). Dzięki niemu nauczysz się języka zgodnie ze stopniowaniem trudności, a z nagraniami audio mp3 wyćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia. Doskonały wybór dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • niemiecki, nauka języka, początkujący, podstawy, ebook

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  Chcesz skutecznie opanować sktruktury językowe na poziomie podstawowym+ ? Setki przykładów wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami pozwolą Ci zrozumieć zasady języka niemieckiego i wykorzystać wiedzę w praktyce. Dzięki nagraniom audio (mp3) wyćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu i przełamiesz bariery mówienia.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • niemiecki, kurs, część 3, gramatyka, pdf, mp3

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  Trzecia część praktycznego kursu w formacie elektronicznym (PDF), który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedzami oraz teorią na poziomie średnio zaawansowanym B1.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • niemiecki, nauka języka obcego, poziom średnio zaawansowany B2

  Niemiecki w tłumaczeniach....

  Czwarta część praktycznego kursu nauki języka niemieckiego. Ćwicz umiejętności mówienia i poznawaj zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym B2+ w wersji elektronicznej (pdf) wraz z nagraniami MP3. Ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedzami, teorią oraz wskazówkami gramatycznymi w wyjątkowej formule nauczania.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU