Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Francuski

Seria książek "Francuski w tłumaczeniach" w formacie plików PDF oraz mp3 to elektroniczne wersje książek do nauki języka francuskiego. Cała seria tworzy jednolity kurs językowy. Znajdziesz w nich teorię oraz objaśnienia wraz z przykładami zdań, które zostały uporządkowane w taki sposób, by logicznie i w przejrzysty sposób przedstawić oraz nauczyć gramatykę francuskiego na wszystkich poziomach.

 • Pliki PDF i MP3 książki Francuski w tłumaczeniach, poziom podstawowy

  Francuski w tłumaczeniach,...

  Książka do nauki francuskiego w formacie PDF wraz z plikami audio MP3. Dzięki niej w jasnym i przejrzystym stylu nauczysz się gramatyki francuskiej na poziomie podstawowym. Zawiera ona ponad 1200 zdań do tłumaczenia, a wraz z nimi wskazówki i objaśnienia gramatyczne, dzięki którym opanujesz język i sprawdzisz swoje umiejętności.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • języka francuski, francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

  Francuski w tłumaczeniach,...

  Elektroniczna wersja 2 części książki z serii pt. "w tłumaczeniach" do nauki języka francuskiego. Jasny i przejrzysty styl, setki przykładów wraz ze wskazówkami i objaśnieniami gramatycznymi, dzięki którym poznasz gramatykę francuską na poziomie ponadpodstawowym. Dzięki załączonym nagraniom MP3 nabierzesz pewności siebie w mówieniu, poprawisz wymowę i...

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3. Średnio zaawansowany

  Francuski w tłumaczeniach,...

  NOWOŚĆ! Elektroniczna wersja (PDF+MP3) trzeciej części praktycznego kursu do nauki języka francuskiego, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Ponad 1200 zdań do tłumaczenia opracowanych według zagadnień gramatycznych na poziomie średnio zaawansowanym+ (B1/B2).

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU