Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Rosyjski, Gramatyka

Absolutna nowość! Kurs nauki języka rosyjskiego według formuły nauczania "w tłumaczeniach". W prosty i logiczny sposób przyswoisz gramatykę i zaczniesz używać jej w praktyce. Każda książka to połączenie cech praktycznych rozmówek oraz zagadnień gramatycznych w innowacyjnej formule, co znacznie ułatwi Ci skutecznie przyswoić wiedzę. Każdy podręcznik można porównać do wygodnego zeszytu ćwiczeń. Znajdziesz w nich: starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne, naukę pisania cyrylicą, klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, powtórki sprawdzające wiedzę oraz ciekawostki językowe. Do każdej książki dołączone są nagrania MP3 na płycie cd, aby ćwiczyć mówienie w języku rosyjskim i rozumienie ze słuchu.

 • Nauka języka obcego, język rosyjski na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym

  Rosyjski w tłumaczeniach - 3 części

  Cena promocyjna kursu języka rosyjskiego od podstaw A1 do poziomu B1/B2. Dzięki tej serii poznasz zasady pisowni i gramatyki, utrwalisz wiedzę i w praktyczny sposób przećwiczysz umiejętność mówienia. Dołączone płyty CD (mp3) to kurs audio, który składa się z kilku godzin nagrań wszystkich zdań zawartych w książce.

  108,29 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • rosyjski dla początkujących, nauka, mp3

  Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

  "Rosyjski w tłumaczeniach" to coś dla Ciebie. Dzięki tej książce w łatwy i przystępny sposób wyćwiczysz umiejętność pisania cyrylicą, odnajdziesz ciekawostki językowe, poznasz i utrwalisz struktury gramatyczne oraz podstawowe słownictwo. Załączona płyta z nagraniami mp3 pomoże Ci ćwiczyć język rosyjski w każdym momencie.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • rosyjski nauka na poziomie podstawowym +, nagrania mp3

  Rosyjski w tłumaczeniach, Poziom 2

  Praktyczna nauka języka rosyjskiego na poziomie podstawowym+ (A2/B1). Jest to druga część serii książek do nauki rosyjskiego. Dzięki przystępnym objaśnieniom szybko przyswoisz teorię gramatyczną, którą będziesz mógł od razu wykorzystać w praktyce na blisko 1400 zdaniach w książce i na płycie CD (mp3).

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka część 3, poziom średnio zaawansowany

  Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

  Wejdź na kolejny poziom znajomości języka rosyjskiego! Trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka. Książka ta to idealne połączenie praktycznych rozmówek i zagadnień gramatycznych na poziomie B1/B2.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU