Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

Tak, jeśli nie ma możliwości odtworzenia płyty CD, proszę skontaktować się mailowo - wtedy prześlemy nagrania mp3:)

(wykasuj w.)
Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

A czy będzie możliwość nabycia pliku mp3 do ebooka? Wolę mieć produkty cyfrowe

(Aga B.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

Mam gleboka nadzieje, ze wkrotce pojawi sie kontynuacja tej serii na poziomie C1!

(Gosia Ch.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

Czy planowane jest wydanie książki do rosyjskiego z serii sytuacje? Jeszcze z żadną książką mi się tak dobrze nie pracowało, więc bardzo chętnie bym sięgnęła również po inne Państwa pozycje do nauki rosyjskiego.

(Magda.)
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Rosyjski, Gramatyka

Absolutna nowość! Kurs nauki języka rosyjskiego według formuły nauczania "w tłumaczeniach". W prosty i logiczny sposób przyswoisz gramatykę i zaczniesz używać jej w praktyce. Każda książka to połączenie cech praktycznych rozmówek oraz zagadnień gramatycznych w innowacyjnej formule, co znacznie ułatwi Ci skutecznie przyswoić wiedzę. Każdy podręcznik można porównać do wygodnego zeszytu ćwiczeń. Znajdziesz w nich: starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne, naukę pisania cyrylicą, klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, powtórki sprawdzające wiedzę oraz ciekawostki językowe. Do każdej książki dołączone są nagrania MP3 na płycie cd, aby ćwiczyć mówienie w języku rosyjskim i rozumienie ze słuchu.

 • Nauka języka obcego, język rosyjski na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym

  Rosyjski w tłumaczeniach - 3 części

  Cena promocyjna kursu języka rosyjskiego od podstaw A1 do poziomu B1/B2. Dzięki tej serii poznasz zasady pisowni i gramatyki, utrwalisz wiedzę i w praktyczny sposób przećwiczysz umiejętność mówienia. Dołączone płyty CD (mp3) to kurs audio, który składa się z kilku godzin nagrań wszystkich zdań zawartych w książce.

  108,29 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • rosyjski dla początkujących, nauka, mp3

  Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

  "Rosyjski w tłumaczeniach" to coś dla Ciebie. Dzięki tej książce w łatwy i przystępny sposób wyćwiczysz umiejętność pisania cyrylicą, odnajdziesz ciekawostki językowe, poznasz i utrwalisz struktury gramatyczne oraz podstawowe słownictwo. Załączona płyta z nagraniami mp3 pomoże Ci ćwiczyć język rosyjski w każdym momencie.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • rosyjski nauka na poziomie podstawowym +, nagrania mp3

  Rosyjski w tłumaczeniach, Poziom 2

  Praktyczna nauka języka rosyjskiego na poziomie podstawowym+ (A2/B1). Jest to druga część serii książek do nauki rosyjskiego. Dzięki przystępnym objaśnieniom szybko przyswoisz teorię gramatyczną, którą będziesz mógł od razu wykorzystać w praktyce na blisko 1400 zdaniach w książce i na płycie CD (mp3).

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka część 3, poziom średnio zaawansowany

  Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

  Wejdź na kolejny poziom znajomości języka rosyjskiego! Trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka. Książka ta to idealne połączenie praktycznych rozmówek i zagadnień gramatycznych na poziomie B1/B2.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU