Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Rosyjski

Kurs nauki języka rosyjskiego według nowej formuły nauczania "w tłumaczeniach" w formacie PDF wraz z plikami audio MP3. Na ekranie komputera, laptopa bądź tableta w prosty i logiczny sposób skutecznie przyswoisz gramatykę i zaczniesz używać jej w praktyce. Możesz też wydrukować e-book'a i ćwiczyć język rosyjski tak samo jak w książce. Każda część to połączenie cech praktycznych rozmówek oraz zagadnień gramatycznych w innowacyjnej formule, co znacznie ułatwi Ci skutecznie przyswoić wiedzę. W podręczniku znajdziesz: starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne, naukę pisania cyrylicą, klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, powtórki sprawdzające wiedzę oraz ciekawostki językowe.

 • rosyjski, nauka języka rosyjskiego dla początkujących, ebook i mp3

  Rosyjski w tłumaczeniach,...

  Chcesz nauczyć się mówić w języku rosyjskim? Opanować podstawy i nauczyć się pisać cyrylicą? Setki przykładów, ciekawostki językowe oraz jasne objaśnienia pozwolą Ci skutecznie nauczyć się podstaw języka. Załączona płyta z nagraniami mp3 pomoże Ci w praktyczny sposób ćwiczyć umiejętności rozumienia ze słuchu oraz szybko przełamać barierę mówienia.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • nauka rosyjskiego, ebook, mp3, poziom podstawowy+

  Rosyjski w tłumaczeniach....

  Druga część praktycznego kursu, który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Wersja elektroniczna (PDF) książki, która pozwoli Ci poznać, utrwalić i w skuteczny sposób opanować język rosyjski na poziomie podstawowym+ (A2-B1).

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • nauka, język rosyjski, średnio zaawansowany, ebook, matrioszka

  Rosyjski w tłumaczeniach....

  NOWOŚĆ! Część trzecia serii książek do nauki języka rosyjskiego w wersji elektronicznej. Skorzysta z niej każdy, kto zechce poznać, utrwalić i w skuteczny sposób opanować rosysjki na poziome średnio zaawansowanym (B1/B2).

  26,75 zł
  Więcej
Płacę przez PayU