Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-books

Naucz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy rosyjskiego korzystając z urządzeń przenośnych. Teraz na swoim tablecie, laptopie bądź telefonie możesz zabrać książki z serii "w tłumaczeniach" wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Poniższa oferta to wszystkiego pozycje wydawnicze Preston Publishing w formie elektronicznej pdf wraz z nagraniami audio w formacie mp3. Dzięki nim w wygodny sposób uzyskasz dostęp do treści książek językowych na urządzeniach, które odczytają formaty pdf oraz mp3.

kategoria

 • E-book Angielski Mów zdaniami

  Wzbogać swoje wypowiedzi i mów pełnymi zdania używając ciekawych konstrukcji języka angielskiego. Elektroniczna wersja książki w wersji PDF oraz audio (mp3) dla uczących się na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B1-C1/C2). Setki zdań, informacji oraz ćwiczeń z kluczem.
  Poznaj różnorodne zgadnienia języka angielskiego i w praktyczny sposób użyj je w praktyce ćwicząc z nagraniami mp3. Dowiesz się, gdzie popełniasz błędy i szybko je wyeliminujesz, a dzięki nowatorskiej metodzie nauki urozmaicisz język używany na co dzień w prosty i przyjemny sposób.

   

 • E-book Angielski Czasy

  Skuteczne repetyrorium angielskich czasów w wersji elektronicznej PDF i MP3. Naucz się posługiwać angielskimi czasami jak rodowity anglik. Na przykładach z życia wziętych oraz dzięki przystępnym objaśnieniom i komentarzom zrozumiesz wszystkie aspekty czasowe języka angielskiego. Zdobytą wiedzę sprawdzisz w licznych ćwiczeniach z kluczem, a rozumienie ze słuchu i barierę mówienia przełamiesz dzięki załączonym nagraniom audio. 

 • E-book Angielski Matura

  "Matura z angielskiego. Środki językowe. To Ci się przyda" to zestaw ćwiczeń z zakresu środków językowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym z języka angielskiego. Dzięki nim przygotujesz się do matury ugruntujesz wiedzę nie tylko z zakresu gramatyki, ale również leksyki.


 • E-book Angielski Sytuacje

  Elektroniczna wersja książki do nauki słownictwa języka angielskiego w formacie PDF wraz z plikami mp3.

  Doskonały materiał do nauki słówek używanych w sytuacjach dnia codziennego. Dzięki setkom przykładów, informacji na temat użycia słownictwa oraz testom sprawdzającym, nauczysz się i sprawdzisz swoją wiedzę.

 • E-book Angielski Gramatyka

  Nauka angielskiego w wersji audio (MP3) + PDF do ściągnięcia. Seria "Angielski w tłumaczeniach" to książki, dzięki którym w skuteczny sposób nauczysz się języka. Możesz mieć je zawsze ze sobą w laptopie, tablecie czy telefonie i korzystać z nich w każdej wolnej chwili.

 • E-book Business

  Kurs audio (mp3) + książka PDF. Wersje elektroniczne książki "Angielski w tłumaczeniach, Business". Materiały do nauki słownictwa i porozumiewania się w języku angielskim w zakresie biznesu. Nowa formuła i innowacyjny sposób nauki języka i doskonalenia umiejętności mówienia.

 • E-book Phrasal Verbs

  Praktyczne repetyrorium czasowników złożonych Phrasal Verbs w wersji elektronicznej PDF i MP3. W tej książce autorzy w przystępny i prosty sposób przedstawiają i ćwiczą wraz z czytelnikiem najczęściej używane i najbardziej potrzebne czasowniki złożone. Czasowniki oraz zdania zostały dobrane w ten sposób, aby odzwierciedlić ich użycie w najczęściej spotykanych związkach frazeologicznych i kontekstach w oparciu o korpus języka angielskiego.

 • E-book Hiszpański

  Kompleksowy kurs gramatyki hiszpańskiej - zawartość książek "Hiszpański w tłumaczeniach" w wersji elektronicznej (PDF + MP3). Wygoda oraz natychmiastowy dostęp do materiału to zaleta tego formatu.

 • E-book Niemiecki

  Język niemiecki jeszcze bardziej przystępny. Książki e-book "Niemiecki w tłumaczeniach" w wersji PDF wraz z nagraniami w formacie MP3. Ta sama treść książki w formacie elektronicznym, dzięki któremu naukę języka niemieckiego możesz kontynuować wszędzie tam, gdzie masz ze sobą telefon, tablet bądź odtwarzacz mp3.

 • E-book Francuski

  Seria książek "Francuski w tłumaczeniach" w formacie plików PDF oraz mp3 to elektroniczne wersje książek do nauki języka francuskiego. Cała seria tworzy jednolity kurs językowy. Znajdziesz w nich teorię oraz objaśnienia wraz z przykładami zdań, które zostały uporządkowane w taki sposób, by logicznie i w przejrzysty sposób przedstawić oraz nauczyć gramatykę francuskiego na wszystkich poziomach.

 • E-book Rosyjski

  Kurs nauki języka rosyjskiego według nowej formuły nauczania "w tłumaczeniach" w formacie PDF wraz z plikami audio MP3. Na ekranie komputera, laptopa bądź tableta w prosty i logiczny sposób skutecznie przyswoisz gramatykę i zaczniesz używać jej w praktyce. Możesz też wydrukować e-book'a i ćwiczyć język rosyjski tak samo jak w książce. Każda część to połączenie cech praktycznych rozmówek oraz zagadnień gramatycznych w innowacyjnej formule, co znacznie ułatwi Ci skutecznie przyswoić wiedzę. W podręczniku znajdziesz: starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne, naukę pisania cyrylicą, klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, powtórki sprawdzające wiedzę oraz ciekawostki językowe.

 • E-book Włoski

  Książki do nauki języka włoskiego w wersji elektronicznej. Możesz teraz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Praca z materiałem, oprócz formatu, nie różni się od wersji książki papierowej. Polega ona na ćwiczeniu gramatyki i słownictwa przez tłumaczenie zdań oraz na ćwiczeniu wymowy i rozumienia ze słuchu dzięki nagraniom audio w formacie mp3. Treść ebooków to zdania przydatne w codziennej komunikacji, brzmiące naturalnie i używane przez Włochów. Poza tym ciekawostki i ostrzeżenia językowe, które pomogą zapobiec najczęściej popełnianym przez Polaków błędom. Cała seria składa się na kurs języka włoskiego pozwalający opanować gramatykę i słownictwo na każdym poziomie.


Płacę przez PayU