Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Angielski Czasy

Skuteczne repetyrorium angielskich czasów w wersji elektronicznej PDF i MP3. Naucz się posługiwać angielskimi czasami jak rodowity anglik. Na przykładach z życia wziętych oraz dzięki przystępnym objaśnieniom i komentarzom zrozumiesz wszystkie aspekty czasowe języka angielskiego. Zdobytą wiedzę sprawdzisz w licznych ćwiczeniach z kluczem, a rozumienie ze słuchu i barierę mówienia przełamiesz dzięki załączonym nagraniom audio. 

 • Nauka angielskiego, ebook, angielski w tłumaczeniach, czasy

  Angielski w tłumaczeniach,...

  Jeśli czasy angielskie sprawiają Ci trudność i chcesz intuicyjnie wybierać poprawne formy gramatyczne, nie musisz dłużej szukać. Niniejszy e-book (PDF) wraz z nagraniami mp3 to klucz do poprawnego posługiwania się angielskimi czasami. Absolutna nowość!

  28,37 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Opowieść o angielskich czasach. Książka do nauki języka angielskiego, poziom A2-C2

  Opowieść o angielskich...

  Jeśli liczba czasów gramatycznych Cię przytłacza i chcesz pojąć ich teorię oraz poprawnie używać ich w praktyce, doskonale trafiłeś. Niniejszy e-book to już trzecie wydanie Opowieści o angielskich czasach. Zyskało ono nową szatę graficzną, a co najważniejsze – zostało wzbogacone w stosunku do pierwszych dwóch wydań zarówno w warstwie komentarzy, jak i...

  30,81 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU