Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Zakładki "To Ci się przyda"

"To Ci się przyda" to seria podręcznych zwrotów i wyrażeń w języku obcym. Format zbliżony do nowoczesnego telefonu w formie papierowych obracających się zakładek. Dlaczego? W mgnieniu oka odnajdziesz potrzebną Ci pomoc w danej sytuacji. Zmieścisz je w kieszeni lub w torebce. Ponadto nigdy nie wyczerpią się baterie, ani nie zaskoczy Cię brak połączenia z Internetem. Układ zakładek pozwala zapamiętać wybrane wyrażenia szybciej i na dłużej, a przyjemność i skuteczność korzystania z nich, niezastąpiona.

 • angielski na wakacjach, preston publishing

  To Ci się przyda - On holiday

  Podręczny zestaw przydatnych zwrotów dla każdego! Zabierz je ze sobą i korzystaj z nich w każdym momencie. 16 kategorii wyrażeń, które pomogą Ci porozumieć się w języku angielskim.

  5,68 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • angielski biznesowy

  To Ci się przyda - Business English

  Zbiór przydatnych zwrotów, które przydadzą Ci się w sytuacjach wymagających języka biznesu. Dzięki nim znajdziesz trafne i skuteczne sformułowania, które z pewnością pomogą w komunikacji na zebraniach, dyskusjach, negocjacjach, prezentacjach i wystąpieniach publicznych.

  6,66 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU