Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

Tak, jeśli nie ma możliwości odtworzenia płyty CD, proszę skontaktować się mailowo - wtedy prześlemy nagrania mp3:)

(wykasuj w.)
Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

A czy będzie możliwość nabycia pliku mp3 do ebooka? Wolę mieć produkty cyfrowe

(Aga B.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

Mam gleboka nadzieje, ze wkrotce pojawi sie kontynuacja tej serii na poziomie C1!

(Gosia Ch.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

Czy planowane jest wydanie książki do rosyjskiego z serii sytuacje? Jeszcze z żadną książką mi się tak dobrze nie pracowało, więc bardzo chętnie bym sięgnęła również po inne Państwa pozycje do nauki rosyjskiego.

(Magda.)
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Włoski, Gramatyka

Kurs Włoski w tłumaczeniach możesz wykorzystać podczas samodzielnej pracy. Polega ona na ćwiczeniu gramatyki i słownictwa przez tłumaczenie zdań oraz na ćwiczeniu wymowy i rozumienia ze słuchu dzięki dołączonej płycie z nagraniami. Treść podręcznika to zdania przydatne w codziennej komunikacji, brzmiące naturalnie i używane przez Włochów, ale też sprawdzone pułapki językowe, które pomogą, zapobiec najczęściej popełnianym przez Polaków błędom. Układają się one w kurs pozwalający opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego na każdym poziomie.

 • Nauka języka włoskiego z książką Włoski w tłumaczeniach

  Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

  PREMIERA Jeśli chcesz opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego oraz skutecznie wyćwiczyć umiejetność poprawnego mówienia to ten podręcznik jest doskonałym wyborem.  "Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka. cz. 3" to trzecia część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka włoskiego.

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Włoski w...

  Świąteczny zestaw dwóch książek do nauki języka włoskiego od podstaw A1 do poziomu B1. Dzięki nim nauczysz się posługiwać językiem naturalnie i poprawnie w codziennej komunikacji.

  Oferta!
  63,29 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • jezyki obce, wloski, poziom A2, B1, mp3

  Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

  Jeśli chcesz opanować język włoski, przełamać barierę mówienia i swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej, ta książka jest doskonałym wyborem. "Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka. cz. 2" to druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka włoskiego.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

  Chcesz opanować podstawy języka włoskiego i od samego początku nauki wyćwiczyć umiejętność mówienia? Jeżeli tak, podręcznik ten jest doskonałym wyborem. Wymarzona książka dla samouków. Może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniom pomoże przygotować się do egzaminów, nauczycielom – ułatwi...

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU