Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Włoski

Książki do nauki języka włoskiego w wersji elektronicznej. Możesz teraz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Praca z materiałem, oprócz formatu, nie różni się od wersji książki papierowej. Polega ona na ćwiczeniu gramatyki i słownictwa przez tłumaczenie zdań oraz na ćwiczeniu wymowy i rozumienia ze słuchu dzięki nagraniom audio w formacie mp3. Treść ebooków to zdania przydatne w codziennej komunikacji, brzmiące naturalnie i używane przez Włochów. Poza tym ciekawostki i ostrzeżenia językowe, które pomogą zapobiec najczęściej popełnianym przez Polaków błędom. Cała seria składa się na kurs języka włoskiego pozwalający opanować gramatykę i słownictwo na każdym poziomie.

 • Język włoski na poziomie podstawowym, ebook z nagraniami mp3

  Włoski w...

  Naucz się języka włoskiego - książka "Włoski w tłumaczeniach" na poziomie podstawowym w formacie PDF i plików mp3. Wymarzona książka dla samouków, którzy chętnie korzystają z e-booków. Może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniom pomoże przygotować się do egzaminów, nauczycielom – ułatwi...

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • język włoski, nauka na poziomie podstawowym +, ebook, pdf

  Włoski w...

  Jeśli chcesz opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego na poziomie A2/B1, niniejszy e-book będzie doskonałym wyborem. Jest to kontynuacja serii "Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka" w wersji pdf z nagraniami mp3. Dzięki niej poznasz, przećwiczysz oraz utrwalisz znajomość języka włoskiego w praktyczny i skuteczny sposób.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Włoski w tłumaczeniach, część 3, gramatyka, Katarzyna Foremniak

  Włoski w...

  NOWOŚĆ! Trzecia część przystępnej serii "w tłumaczeniach" do nauki języka włoskiego w wersji e-book (PDF + mp3). Jeśli chcesz opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego oraz skutecznie wyćwiczyć umiejetność poprawnego mówienia to ten podręcznik jest doskonałym wyborem.

  26,75 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU