Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

Tak, jeśli nie ma możliwości odtworzenia płyty CD, proszę skontaktować się mailowo - wtedy prześlemy nagrania mp3:)

(wykasuj w.)
Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

A czy będzie możliwość nabycia pliku mp3 do ebooka? Wolę mieć produkty cyfrowe

(Aga B.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

Mam gleboka nadzieje, ze wkrotce pojawi sie kontynuacja tej serii na poziomie C1!

(Gosia Ch.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

Czy planowane jest wydanie książki do rosyjskiego z serii sytuacje? Jeszcze z żadną książką mi się tak dobrze nie pracowało, więc bardzo chętnie bym sięgnęła również po inne Państwa pozycje do nauki rosyjskiego.

(Magda.)
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Włoski

Książki do nauki języka włoskiego w wersji elektronicznej. Możesz teraz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Praca z materiałem, oprócz formatu, nie różni się od wersji książki papierowej. Polega ona na ćwiczeniu gramatyki i słownictwa przez tłumaczenie zdań oraz na ćwiczeniu wymowy i rozumienia ze słuchu dzięki nagraniom audio w formacie mp3. Treść ebooków to zdania przydatne w codziennej komunikacji, brzmiące naturalnie i używane przez Włochów. Poza tym ciekawostki i ostrzeżenia językowe, które pomogą zapobiec najczęściej popełnianym przez Polaków błędom. Cała seria składa się na kurs języka włoskiego pozwalający opanować gramatykę i słownictwo na każdym poziomie.

 • Język włoski na poziomie podstawowym, ebook z nagraniami mp3

  Włoski w...

  Naucz się języka włoskiego - książka "Włoski w tłumaczeniach" na poziomie podstawowym w formacie PDF i plików mp3. Wymarzona książka dla samouków, którzy chętnie korzystają z e-booków. Może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniom pomoże przygotować się do egzaminów, nauczycielom – ułatwi...

  28,37 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • język włoski, nauka na poziomie podstawowym +, ebook, pdf

  Włoski w...

  Jeśli chcesz opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego na poziomie A2/B1, niniejszy e-book będzie doskonałym wyborem. Jest to kontynuacja serii "Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka" w wersji pdf z nagraniami mp3. Dzięki niej poznasz, przećwiczysz oraz utrwalisz znajomość języka włoskiego w praktyczny i skuteczny sposób.

  28,37 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Włoski w tłumaczeniach, część 3, gramatyka, Katarzyna Foremniak

  Włoski w...

  NOWOŚĆ! Trzecia część przystępnej serii "w tłumaczeniach" do nauki języka włoskiego w wersji e-book (PDF + mp3). Jeśli chcesz opanować gramatykę i słownictwo języka włoskiego oraz skutecznie wyćwiczyć umiejetność poprawnego mówienia to ten podręcznik jest doskonałym wyborem.

  28,37 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU