Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

E-book Angielski Mów zdaniami

Wzbogać swoje wypowiedzi i mów pełnymi zdania używając ciekawych konstrukcji języka angielskiego. Elektroniczna wersja książki w wersji PDF oraz audio (mp3) dla uczących się na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B1-C1/C2). Setki zdań, informacji oraz ćwiczeń z kluczem.
Poznaj różnorodne zgadnienia języka angielskiego i w praktyczny sposób użyj je w praktyce ćwicząc z nagraniami mp3. Dowiesz się, gdzie popełniasz błędy i szybko je wyeliminujesz, a dzięki nowatorskiej metodzie nauki urozmaicisz język używany na co dzień w prosty i przyjemny sposób.

 

 • Język angielski, seria w tłumaczeniach. Mów pełnymi zdaniami.

  E-book Angielski w...

  PREMIERA! Wersja elektroniczna (pdf + mp3) rewelacyjnej książki dla osób, które chcą rozbudować swoje umiejętności językowe oraz swobodnie używać ciekawych konstrukcji w codziennej komunikacji w języku angielskim. Dzięki niej nauczysz się tworzyć zdania warunkowe, używać spójników i płynnie wykorzystywać je w zdaniach złożonych.

  30,81 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU