Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

Mam gleboka nadzieje, ze wkrotce pojawi sie kontynuacja tej serii na poziomie C1!

(Gosia Ch.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

Czy planowane jest wydanie książki do rosyjskiego z serii sytuacje? Jeszcze z żadną książką mi się tak dobrze nie pracowało, więc bardzo chętnie bym sięgnęła również po inne Państwa pozycje do nauki rosyjskiego.

(Magda.)
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Angielski, Gramatyka

Angielski, Gramatyka

Jedna książka – wiele korzyści, tak w kilku słowach można opisać każdy z sześciu podręczników, należących do serii „Angielski w tłumaczeniach - gramatyka”.  Seria została stworzona w taki sposób, aby przekazać wiedzę z zakresu gramatyki od poziomu podstawowego - A1, poprzez A2, B1, B2, aż do zaawansowanego. Podręczniki łączą w sobie cechy praktycznych rozmówek oraz zagadnienia gramatyczne, co znacznie ułatwia skuteczne przyswajanie wiedzy; spełniają jednocześnie rolę wygodnych zeszytów ćwiczeń.  Każda książka zwiera: klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, ciekawostki językowe, starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne oraz płytę CD do ćwiczenia mówienia i rozumienia ze słuchu.

 • Nauka angielskiego na mp3, książki językowe

  Angielski w tłumaczeniach....

  Promocyjna cena na cały komplet książek "Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka", poziomy od 1 do 6. Jest to pełny kurs języka angielskiego, zawierający wszystkie niezbędne konstrukcje gramatyczne na poziomach A1-C1/C2. Przy zachowaniu pełnej poprawności językowej udoskonalisz umiejętności mówienia. Wszystkie książki to cały kurs do ćwiczenia języka od...

  Oferta!
  179,07 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Phrasal Verbs, Czasy i...

  Trzy bestsellerowe pozycje w dobrej cenie. Książki, które zrewolucjonowały system nauki. Dzięki nim nauczysz się czasowników złożonych, poczujesz czasy angielskie i wzbogadzisz swoje wypowiedzi. Sprawią, że nauka stanie się czystą przyjemnością. Poziom zaawansowania to A2-C2.

  Oferta!
  94,20 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • nauka angielskiego, mów pełnymi zdaniami

  Angielski w tłumaczeniach....

  Skuteczne repetytorium dla osób, które chcą rozbudować swoje umiejętności językowe oraz swobodnie używać ciekawych konstrukcji w codziennej komunikacji w języku angielskim. Dzięki niemu nauczysz się tworzyć zdania warunkowe, używać spójników i płynnie wykorzystywać je w zdaniach złożonych.

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Podręcznik do angielskiej gramatyki na poziomie podstawowy dla każdego uczącego się języka

  Angielski w tłumaczeniach, Poziom 1

  Jeżeli chcesz w krótkim czasie opanować podstawy gramatyki języka angielskiego, poznając jednocześnie  zwroty przydatne w prostych sytuacjach komunikacyjnych, podręcznik "Angielski w tłumaczeniach - gramatyka", poziom I jest dla Ciebie.  Znajdziesz ponad 1000 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz płytę CD (mp3).

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Z tym podręcznikiem nauczysz się sprawdzisz swój angielski na poziomie A2

  Angielski w tłumaczeniach, Poziom 2

  Poziom podstawowy plus.  Książka ta jest kontynuacją części pierwszej. Przygotowana została dla osób na poziomie podstawowym. Moga z niej również korzystać ci, którzy są już na wyższym poziomie i chcą powtórzyć podstawowe zagadnienia gramatyczne (poziom ponadpodstawowy A2). Zawiera płytę CD (mp3) z ponad 5 godzinami nagrań do ćwiczenia mówienia i wymowy.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Podręcznik do gramatyki angielskiej na przykładach tłumaczeniowych.

  Angielski w tłumaczeniach, Poziom 3

  Poziom średnio zaawansowany. Trzecia część z serii. Dzięki tej książce poznasz i utrwalisz wiadomości z języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Jest to kolejny etap w ćwiczeniu języka angielskiego odpowiadający poziomowi B1 w skali europejskiej. W zestawie płyta CD (mp3) z ponad 6-godzinnymi nagraniami do ćwiczenia mówienia, której można...

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Gramatyka angielska na poziomie średnio zaansowanym, doskonały podręcznik dla chcących podwyższyć znajomość języka angielskiego.

  Angielski w tłumaczeniach, Poziom 4

  Poziom średnio zaawansowany plus.  To książka umożliwiająca ćwiczenie płynności mówienia w połączeniu z ciekawymi strukturami gramatycznymi na poziomie średnio zaawansowanym plus. Książka ta jest idealnym narzędziem dla tych, którzy chcą poznać i poćwiczyć zagadnienia na poziomie odpowiadającym poziomowi B2 w skali europejskiej. Zawiera płytę CD (mp3) z...

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Angielski w tłumaczeniach, poziom 5 zaawansowany

  Angielski w tłumaczeniach, Poziom 5

  Wejdź na kolejny szczebel i poznaj zagadnienia na poziomie zaawansowanym. Dzięki tej książce na 870 przykładach przećwiczysz i utrwalisz wiadomości z języka angielskiego na poziomie C1 w skali europejskiej. Książka zawiera płytę CD (mp3) z ponad 6-godzinnymi nagraniami do ćwiczenia wymowy i mówienia.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Angielski w tłumaczeniach. Cześć 6, poziom zaawansowany, nauka języka angielskiego

  Angielski w tłumaczeniach, Poziom 6

  Poziom zaawansowany.  Ostatnia część z serii. Książka znacznie poszerza znajomość zaawansowanych struktur językowych i zagadnień gramatycznych na poziomie zaawansowanym oraz jest doskonałym treningiem dla umysłu i zdolności tłumaczeniowych. W cenie płyta CD (mp3) z ponad 6-godzinnymi nagraniami do ćwiczenia wymowy i mówienia.

  36,10 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Opowieść o angielskich czasach

  Czy liczba czasów gramatycznych Cię przytłacza? Chcesz pojąć ich teorię i poprawnie używać ich w praktyce? Niniejsza książka to już trzecie wydanie Opowieści o angielskich czasach. Zyskało ono nową szatę graficzną, a co najważniejsze – zostało wzbogacone w stosunku do pierwszych dwóch wydań zarówno w warstwie komentarzy, jak i ćwiczeń. Jest to klucz do...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU