Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Co z kolejną częścią książki? Kiedy można się spodziewać części 3?

(KP.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Te podręczniki to doskonała baza dla samouków. Dorzucić do tego słówka, słuchanie i czytanie, a efekty będą widoczne. Zrobienie każdej jednostki tematycznej wraz z przesłuchaniem to około godziny, dlatego też tak dobrze się z tym podręcznikiem pracuje. Trzeba powtarzać rzecz jasna, bo bez tego nauczymy się języka jedynie biernie. Polecam :) Nauczyłem się języka i nawet kilka (powiedzmy) lat temu publikowałem. Pozdrawiam!

(Jean-Paul Charles Aymard Sartre.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Super książka do nauki hiszpańskiego. Bardzo pomocna zarówno w nauce nowych tematów jak i przypomnieniu podstaw. Ciekawa jestem kiedy pojawi się 5 część.

(Marta Z.)
Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Na razie ukażą się Sytuacje do innych języków, ale w przyszłości planowana też jest książka i do francuskiego:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

Angielski, Business

Seria „Angielski w tłumaczeniach – Business”, została stworzona z myślą o tych osobach, które chcą przyswoić lub uporządkować słownictwo, wyrażenia i zwroty w biznesowym języku angielskim.  Idealne rozwiązanie dla studentów kierunków ekonomicznych, pracowników firm oraz wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób związani są ze światem biznesu i pragną swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Cała seria składa się z trzech części, różniących się poziomem zaawansowania: pierwsza – poziom podstawowy, druga – średnio zaawansowany, trzecia - zaawansowany. Dzięki książkom można nie tylko przyswoić słownictwo, ale również udoskonalić płynność mówienia i rozumienie ze słuchu w kontekście biznesowym (w zestawie płyta CD).  Autorami podręczników są absolwenci filologii angielskiej oraz ekonomii z dużym doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym. Każda z książek powstawała w konsultacji z lektorem natywnym. 

 • Komplet książek do Business English

  "Angielski w...

  Wyjątkowa cena na cały komplet "Angielski w tłumaczeniach. Business" część 1, 2, 3. Książki wraz z nagraniami mp3 na płycie to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się w środowisku biznesowym.

  Oferta!
  93,30 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Słownictwo angielskie biznesowe na poziomie podstawowym, niezbędne w środowiskach biznesu.

  Angielski w tłumaczeniach....

  Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Business”, poziom I szczególnie polecamy tym osobom, które pragną szybko opanować podstawowe słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Angielski w tłumaczeniach....

  Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Business”, poziom II szczególnie polecamy tym osobom, które znają już podstawowe słownictwo biznesowe i pragną szybko i skutecznie wzbogacić je o bardziej zaawansowane słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Zaawansowane słownictwo biznesowe w tłumaczeniach angielsko-polskich

  Angielski w tłumaczeniach....

  Ostatnia, III część serii „Angielski w tłumaczeniach. Business”. Podręcznik polecamy tym, którzy chcą poszerzyć umiejętności władania językiem angielskim posługując się wyszukanym słownictwem oraz specyficznymi wyrażeniami używanymi w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU