Językosfera

Zapisz się na newsletter i bezpłatnie pobierz magazyn Językosfera! :)

Ostatni komentarz

Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

Tak, jeśli nie ma możliwości odtworzenia płyty CD, proszę skontaktować się mailowo - wtedy prześlemy nagrania mp3:)

(wykasuj w.)
Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje

A czy będzie możliwość nabycia pliku mp3 do ebooka? Wolę mieć produkty cyfrowe

(Aga B.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 3

Mam gleboka nadzieje, ze wkrotce pojawi sie kontynuacja tej serii na poziomie C1!

(Gosia Ch.)
Rosyjski w tłumaczeniach. Poziom 1

Czy planowane jest wydanie książki do rosyjskiego z serii sytuacje? Jeszcze z żadną książką mi się tak dobrze nie pracowało, więc bardzo chętnie bym sięgnęła również po inne Państwa pozycje do nauki rosyjskiego.

(Magda.)
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje

Czy książka jest już wysyłana?

(Jarek.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Część 3 ukaże się już w lutym - czekamy z niecierpliwością:)

(pp.)
Advertising

Zapisz się na newsletter!

"Angielski w tłumaczeniach. Business" - Komplet Powiększ do pełnego rozmiaru

"Angielski w tłumaczeniach. Business" - Komplet

Wyjątkowa cena na cały komplet "Angielski w tłumaczeniach. Business" część 1, 2, 3. Książki wraz z nagraniami mp3 na płycie to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się w środowisku biznesowym.

Więcej szczegółów

Zawartość

1 x Angielski w tłumaczeniach. Business 1

Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Business”, poziom I szczególnie polecamy tym osobom, które pragną szybko opanować podstawowe słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz płytę CD (mp3). Dzięki takiemu zestawowi nauka biznesowego języka angielskiego zamieni się z obowiązku w przyjemność!

1 x Angielski w tłumaczeniach. Business 2

Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Business”, poziom II szczególnie polecamy tym osobom, które znają już podstawowe słownictwo biznesowe i pragną szybko i skutecznie wzbogacić je o bardziej zaawansowane słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz płytę CD (mp3).

1 x Angielski w tłumaczeniach. BBusiness 3

Ostatnia, III część serii „Angielski w tłumaczeniach. Business”. Podręcznik polecamy tym, którzy chcą poszerzyć umiejętności władania językiem angielskim posługując się wyszukanym słownictwem oraz specyficznymi wyrażeniami używanymi w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych zdań oraz płytę CD (mp3).

93,30 zł

Oferta!

-20,70 zł

114,00 zł

zamiast 114,00 zł


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Komplet Angielski w tłumaczeniach, Business części 1, 2, 3 wraz z płytami to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się w języku angielskim w środowisku biznesowym, zachowując przy tym poprawność językową. Całość w promocyjnej cenie 99,00 zł.

Każda książka to ponad 1000 słów oraz ponad 800 zdań do ćwiczenia biznesowego języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Do kompletu dołączone są też 3 płyty CD (MP3), które tworzą 20-godzinny kurs audio do ćwiczenia mówienia i wymowy.

Opis poszczególnych książek wraz z przykładowymi rozdziałami, spisem treści oraz fragmentami kursu audio znajduje się poniżej oraz w katalogu Angielski w tłumaczeniach, Business.

Napisz swoją recenzję

"Angielski w tłumaczeniach. Business" - Komplet

"Angielski w tłumaczeniach. Business" - Komplet

Wyjątkowa cena na cały komplet "Angielski w tłumaczeniach. Business" część 1, 2, 3. Książki wraz z nagraniami mp3 na płycie to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się w środowisku biznesowym.

Napisz swoją recenzję

Zawartość

 • Słownictwo angielskie biznesowe na poziomie podstawowym, niezbędne w środowiskach biznesu.

  Angielski w tłumaczeniach....

  Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Business”, poziom I szczególnie polecamy tym osobom, które pragną szybko opanować podstawowe słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie dodatkowej wiedzy. W książce znajdziesz ponad 1000 słów i ponad 800 przydatnych...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Kurs języka angielskiego w wersji audio, poziom średnio zaawansowany.

  Angielski w tłumaczeniach....

  Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Business”, poziom II szczególnie polecamy tym osobom, które znają już podstawowe słownictwo biznesowe i pragną szybko i skutecznie wzbogacić je o bardziej zaawansowane słowa i zwroty używane w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
 • Zaawansowane słownictwo biznesowe w tłumaczeniach angielsko-polskich

  Angielski w tłumaczeniach....

  Ostatnia, III część serii „Angielski w tłumaczeniach. Business”. Podręcznik polecamy tym, którzy chcą poszerzyć umiejętności władania językiem angielskim posługując się wyszukanym słownictwem oraz specyficznymi wyrażeniami używanymi w środowisku biznesowym. Przejrzysty układ książki zachęca do ćwiczeń, umożliwia sprawdzanie błędów oraz przyswajanie...

  38,00 zł
  Dostępny
  Dodaj Więcej
Płacę przez PayU