Zapisz się na newsletter!

Ostatni komentarz

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Witam, czy jest możliwość zobaczenia fragmentu książki w powiększeniu?

(Karolina Strycharek.)
Hiszpański w tłumaczeniach, Poziom 4

Jak zwykle każda książka z serii świetna. Przejrzysty układ i logiczny wybór treści. Planujecie wydanie kolejnej części ?

(Marcin S.)
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Książka jest super podsumowaniem zagadnień gramatycznych do ćwiczeń na różnorodnych zdaniach życia codziennego. Bardzo przydatna wraz z nagraniami dla zarówno adeptów włoskiego, jak i dla nauczycieli w celach dydaktycznych. Czekam z utęsknieniem na wydanie kolejnych części tej serii. Szczerze polecam.

(Władysław K-K.)
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Genialne. Szukałem czegoś takiego od dawna. Dobrze wyjaśnion i zorganizowana gramatyka na prostych przykładach. Brak niepotrzebnych i rozwlekłych opisów. Łatwo zrozumieć i przyswoić. Dodatkowo te nagrania... miód i poezja - pozwalają dobrze zautomatyzować zawartość książki.

(Radosław M.)
Angielski w tłumaczeniach, Business 1

nauka biznesowego angielskiego to podstawa dzisiejszego rynku pracy, korzystać z Preply i się uczyć http://przywodztwo.businesstimes.pl/jak-zdobyc-miedzynarodowe-kontakty-czyli-tzw-international-networking

(agatajas.)
Angielski w tłumaczeniach, Poziom 1

Wiekszosc osob ma problemy z gramatyka poziomy nauki angirlskiego Preply mozna sprobowac http://yosoymorena.pl/zalety-nauki-jezyka-obcego-poprzez-skype

(agatajas.)
Advertising
Płacę przez PayU

Unikalny sposób nauki

Czy kiedykolwiek podczas nauki języka angielskiego pomyślałeś „Nigdy tego nie zapamiętam i nie zrozumiem…”? Serię książek "w tłumaczeniach” stworzyliśmy po to, by udowodnić, że nauka języka obcego nie musi być trudna, może sprawiać przyjemność i dawać wiele satysfakcji.  Wszystko bowiem zależy od sposobu podania i przekazania wiedzy. Dobry nauczyciel, który potrafi dostosować metodę nauczania do danego ucznia jest bezcenny, podobnie jak podręcznik… Celem naszych książek jest przekazanie praktycznej wiedzy na różnych poziomach zaawansowania w sposób łatwy, zrozumiały i skuteczny. 

Proponowane przez nas podręczniki doskonale sprawdzają się w roli osobistego nauczyciela. Dzięki nim:

  • przyswoisz i powtórzysz najważniejsze struktury gramatyczne na przykładzie zdań z życia codziennego (aspekt praktyczny),
  • udoskonalisz umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia przy zachowaniu pełnej poprawności gramatycznej  (w zestawie płyty CD),
  • uczysz się zgodnie ze stopniowaniem trudności - każdy rozdział zawiera nowy materiał, wykorzystując jednocześnie wcześniej opracowane zagadnienia,
  • chłoniesz wiedzę naturalnie – wskazówki znajdujące się obok zdań są podane w sposób bardzo przystępny; ułatwiają zrozumienie problemu i wspomagają naukę.
 

Jak zbudowany jest kurs języka?

Każdy podręcznik składa się z kilkudziesięciu rozdziałów, każdy rozdział to jedno zagadnienie gramatyczne lub tematyczne (w przypadku podręczników „Angielski w tłumaczeniach – business”). Poszczególne rozdziały zawierają zdania w języku polskim oraz ich tłumaczenie na język obcy. Obok zdań znajdują się wskazówki dotyczące użycia słów, wyjaśnienia, uwagi odnośnie najczęściej popełnianych błędów, synonimy, ciekawostki językowe, a także notatki dotyczące czasowników złożonych. Zdania dobraliśmy w sposób szczególny, aby wyczerpująco opisać dany temat i zwrócić uwagę na błędy popełniane przez Polaków.

Przede wszystkim przystępność - jak uczyć się z książek

Każda książka stanowi jednocześnie wygodny zeszyt ćwiczeń, w którym możesz pisać, a następnie sprawdzić poprawność zapisu:

1) otwórz książkę na wybranym zagadnieniu,

2) po lewej stronie znajduje się lista zdań w języku polskim – obok wpisz tłumaczenie zdania na język angielski,

3) sprawdź poprawność swojego tłumaczenia na sąsiedniej stronie,

4) przy odpowiedzi znajdziesz jednocześnie cenne wskazówki - wyjaśnienie zagadnienia, użycie innych form, informację o najczęściej popełnianych błędach, wyrażeniach idiomatycznych, porównanie zdania podobnego, a także odnośnik do odpowiedniego rozdziału, rozszerzającego dane zagadnienie.

Wymowę, budowanie zdań i rozumienie ze słuchu możesz ćwiczyć z lektorami natywnymi (kurs audio na płycie CD). 

Oto przykład rozdziału (poziom B1):

książka do angielskiego

 

Tutaj możesz posłuchać przykładowego rozdziału: 


Dlaczego warto uczyć się z naszych książek?

- Wiedzę przyswajasz w sposób łatwy i przyjemny

- Szybko zaczniesz poprawnie używać nowego języka

- Pozbędziesz się typowych dla Polaków błędów

- Zyskasz pewność siebie w mówieniu

- Zrozumiesz zasadę działania mechanizmu językowego

oferta ksiazek do nauki języka angielskiego, rosyjskiego, hiszpanskiego, niemieckiego, francuskiego


Płacę przez PayU