Zapisz się na newsletter!

Ostatni komentarz

Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka - komplet

Zdecydowanie polecam! To moje kolejne podejscie do samodzielnej nauki jezyka angielskiego. Jestem bardzo zadowolony z zakupu ksiazek. Rezultat jest taki, ze wciaz mam chec do nauki! Sposob w jaki autorzy przedstawili material do nauki na pewno dotrze do tzw. opornych ;-)

(Jacek B.)
Francuski w tłumaczeniach, Poziom 2

Kolejna część planowana jest pod koniec tego roku, prace nad nią już się rozpoczynają:)

(Preston Publishing.)
Francuski w tłumaczeniach, Poziom 2

Kiedy część 3?

(Michał K.)
Angielski w tłumaczeniach, Czasy

Dziś przyszła kolejna bajeczna pozycja z serii. Jestem zachwycona, a jako kilkuletni nauczyciel potrafię docenić prawdziwą perełkę, bo nie można inaczej nazwać tego cudeńka! Pięknie wydana, przemyślana, przejrzysta, obszerna, baaaaaaaaaardzo praktyczna!!! Czekam na kolejne!!! :-)

(Kasia Raźniewska.)
Angielski w tłumaczeniach, Czasy

Ogromny plus + za kolejną doskonałą książkę. Uczę się z niej dopiero od kilku dni i cieszę się że jest taka książka, która wyjaśnia wszystkie czasy na przykładach zdań. Duży + też za ciekawe ćwiczenia na myślenie, żeby utrwalić użycie czasu po każdej lekcji - super!!! Metoda wyjaśniania wszystkiego zaraz obok zdań jest genialna! Czekam na kolejne pozycje, może ze słownictwa? Mam ogromną nadzieję, że będą.

(Marcin.)
Angielski w tłumaczeniach, Phrasal Verbs

Przeglądając stronę BookCity, natknęłam się na ciekawe pozycje debiutującego wydawnictwa językowego: Preston Publishing. Postanowiłam przeprowadzić internetowe dochodzenie i szybko trafiłam na ich stronę, gdzie zatraciłam się w przeglądaniu całej serii publikacji "W tłumaczeniach" dla przeróżnych języków; francuskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego... Taka wszechstronność. A w dodatku o wysokiej jakości. Bardzo wysokiej.Dzięki wydawnictwu Preston Publishing miałam możliwość zapoznać się z materiałem zawartym w "Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs" Magdaleny Filak i Filipa Radeja. Jak sam opis wskazuje, książka zawiera ponad 1400 zdań z tłumaczeniami, ćwiczenia utrwalające, testy i kurs audio na płycie CD.Szczerze mówiąc, po raz pierwszy spotykam się z techniką tłumaczeń wykorzystaną jako motyw całościowy książki do nauki języka. Muszę przyznać, że wypadło to bardzo ciekawie i - co najważniejsze - działa. Czasowniki frazowe zostały podzielone na trzy części, trochę względem poziomu trudności. Dodatkowo do "Angielskiego w tłumaczeniach" załączona jest płyta CD, o której już wspominałam. Nagrania są bezbłędne, ich prędkość bardzo przyjemnie wpasowuje się w naszą zdolność zapamiętywania, a przerwy między zdaniami polskimi i angielskimi nie ciągną się w nieskończoność, jak to czasem bywa.Każdy rozdział to najpopularniejsze phrasale utworzone od 2-3 czasowników. Na jednej stronie mamy zdania po polsku, na drugiej - po angielsku z wykorzystaniem konkretnych czasowników frazowych. Możemy w dowolnej chwili zasłonić jedną ze stron i tłumaczyć zdania albo na angielski, albo na polski. Autorzy uwzględnili po linijce na ten zabieg. U szczytu strony znajdują się phrasale z tłumaczeniami na polski, a koło zdań "in english" umieszczono użyteczne dymki objaśniające kwestie mogące sprawiać uczącemu się problem.Dodatkowo przy każdym rozdziale są ćwiczenia z lukami, do których uzupełnienia trzeba wykorzystać wiedzę konkretnych, omawianych phrasal verbs. Estetyka wykonania jest bardzo wysoka, nie natkniecie się na żaden błąd czy literówkę. Miejmy nadzieję, że Wydawnictwo będzie tylko i wyłącznie podwyższać swoje loty.Z doświadczenia wiem, że phrasale sprawiają zgłębiającym arkana języka angielskiego dość dużo kłopotu. Niby różnią się od siebie czasem tylko jednym członem, a znaczą coś kompletnie innego. Ba, znaczą coś niejednokrotnie antagonistycznego do czasownika, z którym się łączą! Tak naprawdę można je pojąć dopiero, gdy się je zaakceptuje i oswoi; na swój sposób zacznie się być swobodnym w języku. Teoria tłumaczeń i zdań sprawdzi się w każdym przypadku - praktyka czyni mistrza, a "Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs" to przeszło 1400 zadań i 420 minut nagrań. Nic tylko korzystać! A teraz uciekam. Co się was tyczy - keep calm and learn phrasal verbs... with Preston Publishing!

(Karolina Kaim.)
Advertising
Płacę przez PayU
Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka 1 Powiększ do pełnego rozmiaru

Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka 1

Poziom podstawowy. Elektroniczna wersja książki "Angielski w tłumaczeniach" w formacie PDF.

Idealne narzędzie do ćwiczenia języka angielskiego od podstaw. Zawiera 870 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i wskazówkami, poukładanych według najbardziej podstawowych zagadnień gramatycznych. Otrzymasz także nagrania audio MP3! Ucząc się razem z natywnymi lektorami bardzo szybko usprawnisz płynność mówienia.

Więcej szczegółów

E-book

24,31 zł

E-book służy do ćwiczenia języka angielskiego. Możesz mieć ją zawsze ze sobą w laptopie, na tablecie czy w telefonie, i korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Książka zawiera 870 zdań do tłumaczenia według najbardziej podstawowych zagadnień gramatycznych takich jak: czasownik ‘być’; liczba mnoga; rzeczowniki policzalne i niepoliczalne; przymiotniki i przysłówki dzierżawcze; pytania; przyimki; ‘there’; zaimki; czasy Present Simple i Present Continuous; czasowniki modalne: ‘can’, ‘must’; stopień wyższy przymiotnika; forma przyszła ‘to be going to’ i inne.

E-book ten służy do nauki oraz usystematyzowania wiedzy z języka angielskiego dla początkujących oraz dla uczniów na poziomie wyższym jako powtórka najbardziej postawowych zagadnień, które często sprawiają uczącym się kłopoty.

Książka ta jest jak osobisty nauczyciel, przetestujesz z nią swoją wiedzę, otrzymasz wskazówki dotyczące użycia, ciekawostek językowych i często popełnianych błędów. Z płytą poćwiczysz wymowę i płynność mówienia.

Kliknij tutaj i chwyć za rogi stron, aby zobaczyć przykładowe rozdziały z książki.

Posłuchaj przykładowego rozdziału:

Aby otworzyć ten e-book niezbędny jest program, który otwiera pliki PDF, np. Adobe Reader.

Aby odtworzyć pliki audio potrzebny jest program z możliwością odczytu plików MP3.


Książka do angielskiego, poziom 1

 

Cena: 29,90 PLN (w tym 23% VAT)
ISBN: 978-83-64211-06-5
Rodzaj pliku: ZIP (PDF + MP3)
Rozmiar pliku PDF: 2,2 MB
Rozmiar plików MP3: 68,4 MB
Rok wydania: 2013

Napisz swoją recenzję

Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka 1

Angielski w tłumaczeniach, Gramatyka 1

Poziom podstawowy. Elektroniczna wersja książki "Angielski w tłumaczeniach" w formacie PDF.

Idealne narzędzie do ćwiczenia języka angielskiego od podstaw. Zawiera 870 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i wskazówkami, poukładanych według najbardziej podstawowych zagadnień gramatycznych. Otrzymasz także nagrania audio MP3! Ucząc się razem z natywnymi lektorami bardzo szybko usprawnisz płynność mówienia.

Napisz swoją recenzję

Płacę przez PayU